Çocuklarının Evrensel boyutta yaşaması için onların ve kendi gelişimlerinin sorumluluğunu üstelenen ebeveyn paydaşlarımız,

DÖNÜŞTÜREN EBEVEYNLER EĞİTİMLERİNDE yer almanızı ve sourceNX topluluğuna katılmanızı bekliyoruz!

“farkındalık+ değişim+ dönüşüm+ gelişim”

Kendisine ve Dünyaya uyumlu, mutlu yaşayan çocuklar yetiştirmek isteyen, anne babalar da yaşam boyu öğrenmeye devam eder. Anne babalık da yaşadıkça ve eğitimler aldıkça öğrenilir. Bu bakış açısına sahip evebeynler çocuklarının ve kendilerinin gelişim sorumluluğunu üstlenerek “farkındalık+ değişim+ dönüşüm+ gelişim” serüvenine meraklı bir öğrenen olarak devam ederler. Zorluk yaşadıkları durumda da öğretmen, pedagog, koç, psikolog ve aile danışmanı gibi uzmanlardan düzenli destek alırlar çünkü bilirler ki çocuk yetiştirmek çok boyutlu bir farkındalık ve gelişim serüvenidir. Her an ezberler bozulur, çocukların her kritik yaş döneminde ihtiyaçları değişir ve onları yakalamak için adaptif ebeveyn yetkinliklerinin güçlendirilmesi gereklidir. Çocuklarının ihtiyaçlarını yakalamak ve onlara etkili destek sunmak isteyen ebeveynler sürekli yenilenmek ve yeni bilgiler edinerek bütünsel bakış açısını ve bilgilerini güçlendirir. Ebeveynlerimiz bu istekle paha biçilemez çabalarına devam ederken doğru kaynaklarla ve kaynak kişilerle sizleri buluşturmak için programlarımızı titizlikle tasarlıyoruz.

Ebeveynlerimizin de çocuk yetiştirmek üzerine eşsiz deneyimleri ve bilgileri var. Bu bilgi ve deneyimlerini daha büyük kitlelerle paylaşmaları için sürprizimiz var. Gelen talepler doğrultusunda fark ettiğimiz “ebeveynler için eğitici gelişim eğitimleri” ihtiyaçlarınızı gidererek sizleri “ebeveyn eğitimleri” yapacağınız büyük sahneye davet ediyoruz. Anne babalığa dair, uzman olduğunuz, paylaşmak istediğiniz güçlü yönleri ve bilgileri platformumuzda sunmanız için yerinizi ayırtıyoruz. Hazırlanmanıza destek sunan eğitim danışmanlığı ve mentorluk programımızı değerlendirerek eğitmen kadromuzda yerinizi almak isterseniz bizimle iletişime geçiniz.
Ebeveynlik tutumlarının çocuk gelişimine, geleceğin yapılanmasına ve toplumsal refaha etkilerinin öneminin farkında olarak, bilgilerini ve tutumlarını sürekli güncellemelerine destek vermek istiyoruz. Çocuklarınızdaki gelişimi ve düzendeki hızlı değişimi yakalayabilmeniz için “ebeveynlik yetkinliklerinizi” güçlendirerek psikolojik dayanıklılığınızı her daim beslemelisiniz. Aynı zamanda zaman zaman yorucu ve stresli olan, hayat boyu süren anne babalık sorumluluğunuzun yükünü hafifletmeniz ve sağlıklı bireyler yetiştirmeniz; kişisel gediklerimizi onararak ve kısıtlayıcı inançlarımızın sabotajlarını azaltarak kolaylaşmaktadır. Psikolojinizi ve tutumlarınızı dengede tutabilmek için eğitimlere, mentorluğa, üretime ve dönüşüme yaşam boyu devam etmeniz gerekmektedir.

Anne babalığa dair yetkinliklerinizi geliştirmek, ihtiyacınız olan becerinizi ön plana çıkarmak ve aile kültürünüzü doğru stratejik planla güçlendirmeniz için SourceNX hazırlıklarını tamamladı.

20
Kredi Topla
sourceNX
Sertifikanı Al

20 kredili sourceNX eğitimi alarak sertifikasını alan ebeveynlerimiz topluluğumuza uygun kriterler sunduğunda anne baba takip programımıza ve ebeveyn gruplarına dahil olabilmektedir. sourceNX de her 1 saat eğitim1 kredi karşılığına karşılık gelmektedir. Bunlarla birlikte üye ebeveynlerimize okul danışmanlığı, bakıcı bulma, yurt dışı eğitim danışmanlığı ve “ doğum sonrası iş hayatına dönen anneler için koçluk ve motivasyon desteği” programına dahil olabilmektedir. Ebeveyn gruplarında akran etkileşimleri ile ebeveynlik deneyiminizi arttırmanız desteklenir.


Ebeveynlerin önemini birlikte koruyacak ve yücelteceğiz. Dayanışma ile, eğitim ile, gelişim ile, bütünlük ile...


Sizi hayallerinize ulaştıracak programı seçip, aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bize ulaşın. Hemen sizinle iletişime geçelim.

Ebeveyn Koçluğu

İlişki Koçluğu

Aile Danışmanlığı

Ebeveyn Olmaya Hazır mıyım?

Bebeğimizi Beklerken

Anaokulu Yaklaşıyor

İlkokul Yaklaşıyor

Etkili Ebeveyn İletişimi

Aile İçi Sınırlar Eğitimi

Çocuğuma Pozitif Kodlama Yapıyorum

Ödev Takibini Nasıl Yapmalıyız?

Kitap Okumayı Nasıl Sevdiririm?

Ben İyi Bir Anne/Baba Olacağım

Nasıl Bir Bakıcı Seçmeliyim ve Neleri Takip Etmeliyim?

Çocuğuma Matematiği Sevdirmek İstiyorum

Planlı Ders Çalışma Alışkanlığı Nasıl Kazandırılır?