Kurumsal Eğitimler


Şirketinizin check-up çalışmasını yaparak ihtiyaçlarınızı belirlememiz gelişiminiz için önemli bir adım olacaktır.
Size destek olmak ve önünüzdeki engelleri aşmanıza destek olmak için bizi aramanızı bekliyoruz.

Belirttiğimiz kurumsal örnek çalışma başlıklarımız tamamen kurumunuza yapacağımız ön testler, araştırmalar yani check up programımız sonunda yapan ihtiyaç analizlerine göre belirlenir. Bu sonuçlara göre size sunulan gelişim programına göre ekiplerimizin yaptığı arge çalışmalarıyla uygulamalarımız başlar.
Biz, şirketleri bir insan gibi görürüz. Şirketlerin ‘ruhu, kalbi, bedeni ve zihni’ bütünsel bir dengede gelişirse kurum güçlü, yenilmez ve vizyoner olur. Çalışmalarımızı da kuruma özel stratejilerle bu bakış açısıyla tasarlar ve uygularız. Böylece ekibimiz ile çalıştığımız şirketlerin hızla uyumlanmasını sağlayarak hedeflere de hızla ulaşılmasını kolaylaştırırız.
Biz, omuz omuza ve uyumlanarak çalışabileceğimiz şirketlerle işbirliği yaparız. Eğer siz de bize katılarak bizden hepimize giden yolculuğumuza katılmak isterseniz şirketinizi bize emanet edebilirsiniz.

Kurumunuza ve hedeflerinize özel eğitim programları tasarlıyoruz.

Kurumsal eğitimler; çalışanların motivasyonunu, şevkini ve isteğinin yenilenmesini sağlar. Aynı zamanda çalışmaların hedefi ve bir çalışan olarak kişisel gelişim yolunda farkındalık kazanarak şirketlerine aidiyet duygusu geliştirmesi için bu eğitimlere ihtiyaç duyarlar. Biz kurumunuzda keşif çalışmaları yaptıktan sonra. Size özel hazırlanmış kurumsal eğitimlerimizden faydalanarak işletmenizdeki verimi ve gelişimi destekleyerek performansınızı arttırabilirsiniz. Aynı zamanda okullara özgü eğitimlerle öğretmenlere ve okul yönetimlerine tam destek sağlıyoruz. 15 yıllık eğitimcilik geçmişimiz ile daha verimli eğitim programları tasarlamanızı ve öğretmenlerin donanımını destekliyoruz. Öğretmenler çağı yakalamak için yaşam boyu eğitimi kucaklarlar. Birlikte gerçekleştireceğimiz eğitimler ve atölyeler ile eğitimci kimliğiniz daha da güçlenecek. Öğretmenlik sizin için bambaşka anlamalar kazanacak. Gelişmek, dönüşmek, stresten ve tükenmişlikten arınmak için bize ulaşın. Eğitimi birlikte tasarlayalım. Öğrencilerine, eğitime, okullara katkı sağlamak isteyen aynı zamanda başarılı ve mutlu olmak isteyen öğretmenlerin yanındayız. İşletmenizdeki verimi ve gelişimi destekleyerek hem var olan sorunlardan arınmanız hem de başarıyı yakalamanız için yanınızdayız."sourceNX Belgesi”ni Almanız İçin Sizleri Kaynak Kişilerle ve Çok Yönlü Eğitimlerle Buluşturuyoruz. Gelişiminiz için diğer alanlarımızdan aldığınız eğitimlerin kredileri de geçerli olmaktadır.

Yenilenen Gelişen Şirketler

İşletme Koçlarımızla tanışın.

Patron Olmak sourceNX ile çok kolay!

İşletme koçluğu modelimiz ile mevcut potansiyelinizi geliştirmeniz, işletmenizi büyütmeniz ve çoğaltmanız mümkün.

Bütünsel yaklaşımla işletmenizin gücünü kapsamlı olarak artırıyoruz. Sağlıklı analizlerle doğru hedeflere ulaşmanız, işletmeniz de bilgi kişiliğini ve büyümenizi engelleyen unsurları ayıklayarak gelişimsel bir yola girmeniz, siz olmadan da işletmenizin işlevsel olmasını sağlayacak sistemi kurmanız için işletme koçluğu programımız ile size eşlik ediyoruz.

Hedeflerinize ulaşmanız, kontrollü olarak vizyonunuza ve misyonunuza odaklanmanızı sağlayan kurumunuzda eğitimlerimizle liderler koçluk programımızla yanınızdayız.

Etkili liderlik yaklaşımları, yepyeni stratejiler ve vizyon çalışmaları ile başarıya ULAŞMAK İÇİN YÖNETİCİ KOÇLARIMIZLA TANIŞIN

M

Kurumsal Mentorlük

Mutlu ve başarılı olmanız için yanınızdayız.


Kurumsal Mentorluk, iş hayatında üst düzey görevlerde bulunmuş, şirket yapılanmasını ve değişim süreçlerini yönetmiş, organizasyon kurma ve yönetme kabiliyeti olan, etkin iletişim yapabilen deneyimli kişilerin profesyonel yönetici koçluk yaklaşımı ile birlikte ilgili kurum içerisinde yöneticilere bilgi ve deneyim aktardığı uzun soluklu bir süreçtir. Bu çalışma sürecinde mentorun kariyerinde görev yaptığı pozisyonlar ve geçmiş tecrübesinin hizmet alanının üzerinde yarattığı güven ve uyum onun gelişmesine olumlu etki yapar ve şirketin kurumsal değerleri çerçevesinde etkin yönetici ve lider yetiştirilmesinde önemli rol oynar. Size bağlı olan ekipleri etkili liderlik yaklaşımları, yepyeni stratejiler ve vizyon çalışmaları ile başarıya taşıyın. Yönetici Koçluğu alarak gücünüze güç katın, engelleri aşın, hedeflerinize hızla ulaşın! Unutmayın; hayatına hakim, yetkinliklerinin ve gelişimsel hedeflerinin farkında olan yöneticiler mutlu ve başarılı olur. Mutlu ve başarılı olmanız için yanınızdayız.

Güçlü Takımlar Yaratarak
kurumunuzun başarısını devamlı kılalım.


Takım, karşılıklı ilişkilerden oluşan dinamik bir sistemdir. Takım koçluğu ise yüksek performanslı etkin takımların oluşumuna ve sürekliliğine destek olan bir süreçtir. Takım koçluğunda bireyler yerine, takımın bütününe odaklanılır. Takım koçluğu ile takım üyelerinin katılımını ve uyumunu artırarak takım içinde maksimum sinerjinin sağlanması desteklenir. Takımın gücü, farklı özellik ve tecrübeye sahip bireyleri bir araya getirip, üretken sinerji yardımıyla sıra dışı sonuçlar yaratmasında yatar. Bu çalışmalar sonucunda oluşan güçlü takımların varlığı, kurumların başarısını devamlı kılmaktadır. Sistemik bakan, pozitif psikolojiyi yakalayan, sinerjisi yüksek, güçlü satış stratejilerine hâkim ve etkili iletişim hedeflerinizi gerçekleştiren iş gücüne sahip takımlar için yanınızdayız.


Ekibinize bu gelişim ödülünü vererek gücünüzü ve hedeflerinizi garantiye almanız için yanınızdayız.
 
Sizi hayallerinize ulaştıracak programı seçip, aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bize ulaşın. Hemen sizinle iletişime geçelim.

Adaptif Liderliğin 8+1 Boyutu

Şirket Kurulum Mentorluğu

Müşteri Ağırlama Sanatı / Hostmanship

Kurumsal Agile Koçluk Uygulamaları

Ekonomi Yönetimi

Finansal Danışmanlık

Bütünsel Gelişim Programı

İç Koçluk Odaklı Kurumsal Çalışmalar

İşletme Koçluğu

Yönetici Koçluğu ve Kurumsal Eğitimler

Çalışan Bağlılığı Çalışmaları

Veliaht Yetiştirme Programı/ Koçluk

Toplantı Yönetimi/ Moderatörlük/ Arabuluculuk

Takım Koçluğu

Satış Performansı

Networking Eğitimleri

İletişim Becerileri/ Ekip Ruhu

Stres Denetimi ve Pozitif Yaşam Anahtarı

Bilinçaltı Kodlama ve Yeni Hayat Tasarımı

Okullarda Sistemik Yaklaşım Programı

20

Dönüşüm
Programı