Sportif Uyanış

Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım 300'den fazla oyun kaybettim 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı.

                                     Michael Jordan

Özgüvenini, Azmini ve Tutkunu Korumak İçin Sportif Yaşa!

Sportif aktiviteler de insanın “ruh+kalp+zihin+beden” bütünlüğünde denge ve huzur yakalamasını hızlandıran en değerli yardımcılardandır. Düzenli egzersiz yapmak sağlık olmak ve kas yapmanın yanında; bir rehabilitasyon ve terapi yapma biçimidir. Gündelik hayatın stresini kaldırmaya çalışan bedenimiz yorulur, zindelik kaybeder ve atalete doğru yol alır. Bedenimizin onunla ilgilendiğimizi hissettirmemiz benlik algımıza ve özgüvenimize katkı sunduğu gibi; mental ve bedensel sağlığımızın korunmasını sağlar. Düzenli olarak spor yapan ve çeşitli spor dallarını hayatına alan kişiler, psikolojik dayanıklılıklarını güçlendirir ve hobilerine önem vererek sağlıklı bir yaşam tarzı oluştururlar . Hayatınıza spor ile zindelik katın! Uzmanlarımızın online/yüz yüze tasarladıkları eğitimleri sizlere kolayca ulaştırmak için köprü oluyoruz."sourceNX Belgesi”ni Almanız İçin Sizleri Kaynak Kişilerle ve Çok Yönlü Eğitimlerle Buluşturuyoruz. Gelişiminiz için diğer alanlarımızdan aldığınız eğitimlerin kredileri de geçerli olmaktadır.

Sportif içerikli listemizden seçtiğiniz eğitimi ve beklentilerinizi yazarak başvuru formunu doldurunuz. Sizi sporla buluşturmak için hemen iletişime geçelim.

Pilates

Kid Box

Yoga

Tenis

Basketbol