Hayalimdeki İş

Bir konser çıkışında ünlü kemancı Fritz Kreisler'in bir hayranı ona doğru koşarak coşkuyla: "Sizin kadar güzel çalabilmek için bütün hayatımı verirdim." der. Kreisler cevap verir: "Ben verdim." yaşam bir serüvendir hazır bir reçete değil.

                                                Bernard Shaw

“YAPTIĞINIZ İŞE FRITZ KREISLER GİBİ TUTKUYLA BAĞLANMANIZ İÇİN NEYE İHTİYACINIZ VAR?” BU SORUNUN YANITINI BİRLİKTE BULABİLİRİZ.

Mesleğinizde Dönüşüm

Sevgili topluluk üyelerimiz, kabul ediyoruz ki ; herkes kendine göre bir meslek seçecek şansı yakalayamamıştır. Sevmediğiniz ya da seçmediğiniz bir mesleğiniz olmasından dolayı mutsuz olduğunuzu anlayabiliyoruz. Öte yandan biz diyoruz ki "Mesleğinizi size uygun bir hale getirmek, kendi değerlerinize hizmet etmesini ve mutlu olarak icra etmenizi sağlayan yöntemler var." işte tam da bu yöntemleri bulmanız için sizlere destek vermek istiyoruz. Mesleğinizi kendinize uyarlamak, kariyerinize farklı alanlarda devam etmek ve bu konuda bir dönüşüm yakalamak istiyorsanız başvuru formumuza soruların yanıtını cv'nizle birlikte bilgi@sourcenx.com mail adresine ileterek ilk adımınızı atabilirsiniz.

 
Hayalindeki meslek nasıl?
Mutlu bir çalışan olmak için aşağıdaki kutucuklarda belirtilen özelliklerden hangilerini geliştirmeye ihtiyacın var ve bu ihtiyacı gidermek için neler yapıyorsun?
Seni aranan bir çalışan yapan güçlü yönlerin neler?
Kariyerinde nasıl bir değişim yaratmak istiyorsun?
Kariyer koçluğu/mentorluk desteği almayı planlıyor musunuz?
Bu konu hakkında eklemek istediğiniz diğer görüşleriniz neler?

 

Aşağıdaki gibi sorularla mücadele etmeyin. Bizi arayın birlikte size en iyi gelecek yanıtları bulalım.

Mezun Oldum Ne Yapacağım?

Etkili CV Nasıl Hazırlanır?

Mülakatlarda Ne Yapacağım

Üniversitede Mesleğim İçin Ne Yapmalıyım?

Hangi Meslek Bana Uygun?

Mutlu Bir Çalışan Olmak İçin Ne Yapmalıyım?