Ben kimim, neye ihtiyacım var?

Bu ihtiyacı karşılamak için adımlarım ne olmalı?

Sorunlarının yanıtını sourceNX ile bulabilirsiniz.

Yaşam treninizde nerede oturmak istediğinize ve treninizin nereye varması gerektiğine karar verdiniz mi? Hayattaki profilinizi, yerinizi, rolünüzü, sınırlarınızı ve güçlerinizi henüz tespit edemediyseniz, bunları görmek ve hayat treninizi istediğiniz istasyona götürmek için profesyonel koçluk desteği almanız size önemli katkıları sağlayacaktır. Belki de yerinizi de yolunuzu da belirleyip en ideal yaşam trenini restore ederek dizayn ettiniz ama önünüze çıkan engeller ve problemlerden yorgun düşmeniz görüş açınızı kısıtlamaya başladı. Ya da tüm kriterlere sahip yorgun bir savaşçı da olabilirsiniz. Sadece anlaşılma ihtiyacınız da olabilir ve bunun ilk koşulunun da kendinizi anlamak olduğunu biliyorsunuz. Belki de başarılara doyup tükenmişlik içine saklandınız ve yeni hedefler belirleyemiyorsunuz. Sürüncemeler , atalet ve psikolojik zorlanmalarla mücadele edecek gücünüz kalmadığını hissediyorsunuz.

Hayatın kaosunda kaybolduğunu, yönünü bulamadığını hissediyorsan; vakit kaybetmeden mutluluğunu inşa etmek için KOÇLARIMIZLA TANIŞMAK İSTER MİSİN?
B

Bütünsel Gelişim Koçluğu

Farkındalığınızı artırarak yepyeni bir hayat stiline sahip olmanız için yanınızdayız.

1

İstekli olur ve bir adım atarak bizimle iletişime girerseniz; tarafsız bir gözle size ayna tutarak, profesyonel tekniklerimizle sorunlarınızı ve aynı zamanda güçlü yönlerinizi doğru analiz etmenizi, böylece en ideal çözümler bulmanızı sağlarız. Sizi kısıtlayan inançlardan ve çevresel baskılardan da arınmanızı kolaylaştırarak yolunuzu açmanıza destek oluruz.
 

2

Profesyonel koçlar, size sizi tanıtmak, sorunu analiz etmek ve çözümler odağında kendinizi görmeniz için yanınızda olacaklar. Destek almak güçsüzlük değil, gücünüzün önünde duran engelleri kaldırmak için çözüm üretmektir. Bir koçla çalıştığınızda bu boyutu keşfetmeniz ve şekillendirmeniz için güçlü yönlerinizi kullanarak hayatınızı dilediğiniz şekilde dizayn etmenizi sağlarız.
Yukarıdaki örnekleri inceleyiniz ve karar veriniz; “Bir koçla çalışmaya ihtiyacınız var mı?”Yenilenebilen ve sürdürülebilen bir hayat standardına ulaşmak, kendinizi gerçekleştirmek için bizimle iletişime geçin.

Vakit kaybetmeden mutluluğunu inşa etmek için KOÇLARIMIZLA TANIŞMAK İSTER MİSİN?