SourceNX topluluğu insanların gelişimi, anlam arayışı ve mutluluk hedeflerine ulaşmaları için kurulmuştur. Bu hususlarda bir insan için gayrimenkulünün önemi ve anlamının farkındalığıyla titiz ve çok yönlü danışmanlık hizmetlerimizle yanınızdayız.

 
emlak_biz_icon


Biz

Benden bize, bizden hepimize dönüşmek için çıktığımız bu yolda; gayrimenkul/yatırım fırsatlarını değerlendirmek ve profesyonel destek almak isteyen tüm müşterilerimizle yolumuza omuz omuza devam ediyoruz.
Hayalinizdeki eve, gayrimenkul yatırımına ulaşmanız adına ihtiyacınız olan tüm profesyonel destek çalışmalarını size sağlayarak; hedeflerinizi hayata geçirmeniz için kişiye özel tasarladığımız yatırım programlarımızla yanınızdayız.
Yatırım yolunuzu seçmek, rotanızı belirlemek, tam olarak ne istediğinizi analiz etmek ve doğru hedeflerle hayat amacınıza ulaşmanız için bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

Ülkemizde emlak piyasasına ve danışmanlarına bakış açısının gelişmesi de bizim yegane hedeflerimizdir. Tüm emlak firmaları ve gayrimenkul danışmanları ile bir olmak, bütüne katkı sunmak, birlikte yol almak amacımızla; kurumsal gelişim danışmanı, eğitimci, yönetici danışmanı, PCC koç ve mentor uzmanlık alanlarımızın hepsini gayrimenkul sektörüne aktarmak ve profesyonel boyuta geçmek isteyen tüm gayrimenkul danışmanlarını desteklemek de önemli misyonumuz arasındadır. Gayrimenkul danışmanlarının; satış becerilerini, kişisel markalarını, iletişim becerilerini, yönetim yetkinliklerini, zaman disiplinlerini, stres denetimlerini, kariyer yolculuklarını vb. gelişim alanlarını desteklemek amacıyla sektörel eğitimlerimiz ve koçluk/mentorluk programlarımız ile destek vermekteyiz.

Değerli gayrimenkul danışmanı dostlarımız; motivasyonunuzu, yolunuzu ve duygularınızı kaybettiyseniz endişelenmeyin. Kendinizi bularak kalp, beden, zihin ve ruh bütünlüğünde bilinçli farkındalık kazanmanız yapacağımız işbirliği ile çok kolay gelişecektir.

Değerli danışanlarımız gayrimenkul edinme konusunda kararsızsanız, nasıl yatırım yapacağınızı seçemiyorsanız, tedirginseniz ve sürekli erteleme yaparak hayallerinize ulaşamıyorsanız bizimle iletişime geçiniz. Öncelikle sizlerle tanışıp, uyumlanıp, “mevcut yatırım durumunuzu” ve sonrasında ” ideal yatırım durumunuzu” birlikte analiz ederek yatırım yönünüzün netleşmesini sağlayacağız. Gayrimenkulde netlik ve proaktif yaklaşım size kazandırır. Bunun için gerekli olan güven, bilgi, seçenekler ve girişimciliği kazanmanıza da tam destek sağlamaktayız. Gayrimenkul para ile edinilir ancak alım satımı harekete geçiren duygulardır. Kendinizi ve yatırım hacminizi tanımanız, elinizdekilerle neler yapacağınızı bilmek ve yol belirlemek kaygılarınızı yenerek harekete geçmenizi sağlayacaktır. Yatırım yolunuzu seçmeniz ve yolculuğunuzdaki engelleri aşarak hedefinize ulaşmanız için size profesyonel destekle danışmanlık yapmaya hazırız.


İnsanın öz yuvası kendisidir. Kendinizi anladığınızda yaşamak istediğiniz yuvayı daha net tanımlayacaksınız.

Bir olmak ve bütüne katkı sunmak temennisiyle.
Aşağıda özetle başlıklar altında belirttiğimiz çalışma alanlarımızla ve stratejik süreçlerde sizlere profesyonel destekle kılavuzluk etmekten mutluluk duyarız.

Aşağıdaki formu doldurarak iletişim talebinde bulunduğunuzda hızla sizinle iletişime geçeceğiz.Tanışmak ve Görüş Almak İçin formu doldurun size ulaşalım

  Bir olmak ve bütüne katkı sunmak temennisiyle...

  Aşağıda özetle başlıklar altında belirttiğimiz çalışma alanlarımızla ve stratejik süreçlerde sizlere profesyonel destekle klavuzluk etmekten mutluluk duyarız.

  1

  GAYRİMENKUL (EV, ARSA, TİCARİ, DÜKKAN VB.) YATIRIM/ ANA PARA KATLAMA FAALİYETLERİMİZ

  2

  GAYRİMENKUL YENİ PROJELER YATIRIM FAALİYETLERİMİZ

  3

  GAYRİMENKUL ALIM FAALİYETLERİMİZ

  4

  GAYRİMENKULUNÜ SATIŞ FAALİYETLERİMİZ

  5

  GAYRİMENKUL KİRALAMA FAALİYETLERİMİZ

  6

  GAYRİMENKUL SEKTÖRÜNE YÖNELİK KURUMSAL GELİŞİM EĞİTİMLERİ, KOÇLUK VE MENTORLUK, EĞİTİM FAALİYETLERİMİZ

  Stratejik Süreç Adımlarımız


  Tanışma/Uyumlanma

  Geçmişe Dönük Yatırım Verilerini Analiz Etmek

  Şimdi ve Geleceğe Dair Gayrimenkul/Yatırım Hedefinde/Beklentilerde Netleşme

  Araştırma, Yatırım-Pazarlama Stratejileri/Faaliyetleri

  Sunum / Müzakere

  Hedef Pazar ve Öngörülebilir Kazanç İçin Yol Seçme

  Saha Analizleri

  İşlemi Güvenle Sonlandırma

  Sürdürülebilir Al-Sat Faaliyetleri Programlama