GAYRİMENKUL SEKTÖRÜNE YÖNELİK KURUMSAL GELİŞİM EĞİTİMLERİ, KOÇLUK VE MENTORLUK, EĞİTİM FAALİYETLERİMİZLE SEKTÖRDE YER ALAN TÜM PAYDAŞLARIMIZLA İŞBİRLİĞİ YAPMAKTAN VE BİRLİKTE GELİŞMEKTEN MUTLULUK DUYUYORUZ.

Gayrimenkul sektörü kurumsal gelişim ve eğitim çalışmalarına en çok önem verilen sektörler arasındadır. Bununla birlikte son zamanlarda danışmanlarına ve yöneticilerine bireysel mentorluk ve koçluk desteği sunan gayrimenkul şirketlerinin sayısı da hızla artmaktadır.


Gayrimenkul şirketinizin check-up çalışmasını yaparak ihtiyaçlarınızı belirlememiz gelişiminiz için önemli bir adım olacaktır. Size destek olmak ve önünüzdeki engelleri aşmanıza kılavuz olmak için bizi aramanızı bekliyoruz.

Belirttiğimiz kurumsal örnek çalışma başlıklarımız tamamen kurumunuza yapacağımız ön testler, araştırmalar yani check up programımız sonunda yapan ihtiyaç analizlerine göre belirlenir. Bu sonuçlara göre size sunulan gelişim programına göre ekiplerimizin yaptığı arge çalışmalarıyla uygulamalarımız başlar.
Biz, şirketleri bir insan gibi görürüz. Şirketlerin ‘ruhu, kalbi, bedeni ve zihni’ bütünsel bir dengede gelişirse kurum güçlü, yenilmez ve vizyoner olur. Çalışmalarımızı da kuruma özel stratejilerle bu bakış açısıyla tasarlar ve uygularız. Böylece ekibimiz ile çalıştığımız şirketlerin hızla uyumlanmasını sağlayarak hedeflere de hızla ulaşılmasını kolaylaştırırız.
Biz, omuz omuza ve uyumlanarak çalışabileceğimiz şirketlerle işbirliği yaparız. Eğer siz de bize katılarak bizden hepimize giden yolculuğumuza katılmak isterseniz şirketinizi bize emanet edebilirsiniz.

Kurumunuza ve hedeflerinize özel eğitim programları tasarlıyoruz.

Kurumsal eğitimler; çalışanların motivasyonunu, şevkini ve isteğinin yenilenmesini sağlar. Aynı zamanda çalışmaların hedefi ve bir çalışan olarak kişisel gelişim yolunda farkındalık kazanarak şirketlerine aidiyet duygusu geliştirmesi için bu eğitimlere ihtiyaç duyarlar. Biz kurumunuzda keşif çalışmaları yaptıktan sonra. Size özel hazırlanmış kurumsal eğitimlerimizden faydalanarak işletmenizdeki verimi ve gelişimi destekleyerek performansınızı arttırabilirsiniz. Birlikte gerçekleştireceğimiz eğitimler ve atölyeler ile gayrimenkul uzmanı kimliğiniz daha da güçlenecek, mesleğiniz sizin için bambaşka anlamalar kazanacak. Gelişmek, dönüşmek, stresten ve tükenmişlikten arınmak için bize ulaşın. İşletmenizdeki verimi ve gelişimi destekleyerek hem var olan sorunlardan arınmanız hem de başarıyı yakalamanız için yanınızdayız.

Etkili liderlik yaklaşımları, yepyeni stratejiler ve vizyon çalışmaları ile başarıya ulaşmak için

YÖNETİCİ/KARİYER KOÇLARIMIZLA TANIŞIN

Mutlu ve başarılı olmanız için yanınızdayız.

Size bağlı olan ekipleri etkili liderlik yaklaşımları, yepyeni stratejiler ve vizyon çalışmaları ile başarıya taşıyın. Yönetici Koçluğu/Mentorluk alarak gücünüze güç katın, engelleri aşın, hedeflerinize hızla ulaşın! Unutmayın; hayatına hakim, yetkinliklerinin ve gelişimsel hedeflerinin farkında olan yöneticiler mutlu ve başarılı olur. Mutlu ve başarılı olmanız için yanınızdayız.

Yönetici Koçluğu ve Mentorluk: İş hayatında üst düzey görevlerde bulunmuş, şirket yapılanmasını ve değişim süreçlerini yönetmiş, organizasyon kurma ve yönetme kabiliyeti olan, etkin iletişim yapabilen deneyimli kişilerin profesyonel yönetici koçluk yaklaşımı ile birlikte ilgili kurum içerisinde yöneticilere bilgi ve deneyim aktardığı uzun soluklu bir süreçtir. Bu çalışma sürecinde koçun/mentorun kariyerinde görev yaptığı pozisyonlar ve geçmiş tecrübesinin hizmet alanının üzerinde yarattığı güven ve uyum onun gelişmesine olumlu etki yapar ve şirketin kurumsal değerleri çerçevesinde etkin yönetici ve lider yetiştirilmesinde önemli rol oynar.

 
PCC Koç, Kurumsal Gelişim Danışmanı, Mentor ve Kişisel Gelişim Mimarı, Kurucumuz Demet CANİKLİ liderliğinde programlanan sektörel eğitimlerde her şirketin kendi özelinde ihtiyaç analizleri yapılarak aşağıdaki vb. eğitim ve danışmanlık faaliyetleri planlanmaktadır.

Adaptif Liderliğin 8+1 Boyutu

Şirket Kurulum/ Gelişim Mentorluğu

Müşteri Ağırlama Sanatı / Hostmanship

Ekonomi Yönetimi

Finansal Danışmanlık

Bütünsel Gelişim Programı

İç Koçluk Odaklı Kurumsal Çalışmalar

Yönetici Koçluğu ve Kurumsal Eğitimler

Çalışan Bağlılığı Çalışmaları

Veliaht Yetiştirme Programı/ Koçluk

Toplantı Yönetimi/ Moderatörlük/ Arabuluculuk

Takım Koçluğu

Satış Performansı

Networking Eğitimleri

İletişim Becerileri/ Ekip Ruhu

Stres Denetimi ve Pozitif Yaşam Anahtarı

Bilinçaltı Kodlama ve Yeni Hayat Tasarımı

Pozitif Psikoloji ve Etkili İletişim

Etkili Gayrimenkul Danışmanı Profili Yaratmak

Zaman ve Enerji Yönetimi ile Başarıyı Yakalamak

20

Dönüşüm
Programı

Değişen çağda Gayrimenkul Sektörü de hızla gelişmeye devam etmelidir. Müşteri yapısı ve piyasalardaki değişkenliği yakalayabilmek için ömür boyu öğrenen, adaptif, esnek ve esenlik halini yakalayan danışmanlar başarıyı istisnasız kucaklamakta ve satış hedeflerine ulaşmaktadır.

Şirketinize, kendinize ve danışmanlarınıza
bu kolaylığı hediye edin.