Demet CANİKLİ aldığı eğitimler,
bilgi ve donanımı ile emlak sektöründe de;
güvenilir, vizyoner; fayda sağlayan ve paranıza değer kazandıran;


Türkiye’den Amerika’ya uzanan geniş satış ağı
ile siz değerli müşterilerine
ışık olmayı hedeflemektedir.

 
 
 
 

Kurucumuz Hakkında

Demet CANİKLİ aldığı eğitimler, bilgi ve donanımı ile emlak sektöründe de; güvenilir, vizyoner; fayda sağlayan ve paranıza değer kazandıran; Türkiye’den Amerika’ya uzanan geniş satış ağı ile siz değerli müşterilerine ışık olmayı hedeflemektedir. Sınıf Öğretmenliği, Uygulamalı Psikoloji (Tezli) Y.L., İşletme Y.L, Uluslararası Akraditasyona sahip 2 farklı koçluk/mentorluk okulu ve onlarca gelişimsel eğitime katılmıştır. Ardından ICF Uluslararası Ünvanlanma eğitim ve sınavlarını tamamlayarak PCC Bütünsel Gelişim Koçu unvanını kazanmıştır. Kurumsal gelişim/yönetici danışmanlığı, koç eğitmenliği, mentorluk gibi bir çok alanda yürüttükleri çalışmaların yanında emlak sektöründe profesyonel danışmanlığa ihtiyaç olduğunu tespit ederek gelen teklifleri değerlendirmek istemiştir.

Her insan için bir gayrimenkul/yatırım danışmanı gerekliliğini ve bu konuda destek verebilecek bilgi, deneyim ve değerlere sahip olduğunu fark ederek; gayrimenkul konusundaki tüm eğitimleri tam kapsamlı olarak almış ardından sınav ve mülakatlarını tamamlayarak Devlet Onaylı Sorumlu Emlak Danışmanı Seviye-5 Mesleki Yeterlilik Belgesini almıştır. Bodrum'da bir çok gayrimenkul danışmanı, müteahhit, mimar ve sektörle ilgili kişilerle ortaklık yaparak, müşterilerinin en karlı yatırımı yapmaları amacıyla sunacağı seçenekleri arttırmak için projeler geliştirmiştir. Arsadan, yeni konut projelerine, lüks konuttan ve kazançlı gayrimenkul al-sat yatırımlarına çok yönlü çalışmalarla uzmanlığını yürütmektedir.

Ülkemizin incisi olan Muğla/Bodrum’da hayat kurmak ve bir mülk sahibi olmak isteyen çokça gayrimenkul danışanının olduğunun farkındadır. Danışanlarının tüm isteklerini, hayallerini ve yatırım amaçlarını ön analizle öğrenerek nokta atışı gayrimenkul alım/satımına rehberlik etmek ve tüm müşterilerini hayallerine kavuşturmak misyonudur.

Amerika/Miami Beach/ Florida’da yatırım fırsatlarını Türkiye’de duyurmak misyonları arasındadır. Dolar geliri elde etmek ve Amerika oturum hakkı almak isteyen danışanlarını, Florida’da profesyonel bir ağla çalışan ortaklıklarıyla çalışarak hedeflerine ve hayallerine ulaştırmaktadır. Türkiye ve Amerika ortaklığı ile yürütülen projede Amerika’nın sunduğu büyük imkanlardan Türk vatandaşlarımızın faydalanması ülke ekonomimize katkı sunmaktadır. Ne yazık ki Türkiye’de çok bilinmeyen ve yayılması da çok istenmeyen ABD yatırım ve vatandaşlık fırsatlarını duyurmayı amaç edindikleri proje önem taşımaktadır.

Sahasına ilgi duyan, Türkiye’de yaşamak ve vatandaşlık hakkı almak isteyen diğer tüm ülkelerden gelen danışanlarıyla da yetkili kadrosu ile en karlı ve güvenilir yatırım imkanlarını sunmaktadır.

Paranıza değer katmak, dilediğiniz evde yaşamanızı kolaylaştırmak, hayallerinize ulaşmanızı sağlamak ve sürdürülebilir ilişkiler kurarak ömürlük gayrimenkul/yatırım danışmanınız olmak için hizmetlerine şevkle devam etmektedir.

Kurumsal gelişim danışmanı, eğitimci, yönetici danışmanı, PCC koç ve mentor mesleki şapkalarının hepsini gayrimenkul sektörüne aktarmak ve profesyonel boyuta geçmek isteyen tüm gayrimenkul danışmanlarını desteklemek de önemli misyonları arasında yer almaktadır. Gayrimenkul danışmanlarının; satış becerilerini, kişisel markalarını, iletişim becerilerini, yönetim yetkinliklerini, zaman disiplinlerini, stres denetimlerini, kariyer yolculuklarını vb. konularda kişisel gelişimlerini hazırladığı eğitimler ve koçluk/mentorluk programları ile desteklemektedir. Bu hususta tüm emlak firmaları ve gayrimenkul danışmanları ile bir olmak, bütüne katkı sunmak, birlikte yol almak hedefidir.

Soru ve görüşlerinizi aşağıdaki forma yazarak Kurucumuz Demet CANİKLİ ile iletişime geçebilirsiniz.


Tanışmak ve Görüş Almak İçin formu doldurun size ulaşalım