Koçluk Mesleğine Gönül Veren Tüm Paydaşlarımızı

“KOÇLARIN USTALIK EĞİTİMLERİNDE” yer almaya ve SourceNX Topluluğuna katılmaya bekliyoruz.

Koç olan, koç kalmak için yaşam boyu öğrenmeye devam eder.

Müşterilerin ve kendisinin gelişim sorumluluğunu üstlenerek “farkındalık+ değişim+ dönüşüm+ gelişim” serüvenine aktif öğrenen olarak devam eder. Profesyonel yolda ilerleyen koçlar, sürekli yenilenmek ve yeni bilgiler edinerek adaptasyon yeteneğini güçlendirir. Bu şevkle ilerlerken doğru kaynaklarla ve kaynak kişilerle sizleri buluşturmak için programlarımızı titizlikle tasarlıyoruz. Gelişime dair bir sürprizimiz daha var. Gelen talepler doğrultusunda fark ettiğimiz “eğitici gelişim eğitimleri” ihtiyaçlarınızı gidererek sizleri sahneye davet ediyoruz. Koçlukta uzman olduğunuz, paylaşmak istediğiniz güçlü yönleri ve bilgileri platformumuzda sunmanız için yerinizi ayırtıyoruz. Sizlerin eğitmen olarak da hazırlanmasına destek sunan eğitim danışmanlığı ve mentorluk programımızı değerlendirerek eğitmen kadromuzda yerinizi almak isterseniz bizimle iletişime geçiniz.
Bir koçun bir çok ihtiyacı olan, farklı tarzlarda ve profillerde müşterileri olmaktadır. Bu kadar farklı kişi ile hızla uyumlanmayı sağlayabilmeniz için “uzmanlık yetkinliklerinizi” güçlendirerek “koçluk varlığınızı” her daim beslemelisiniz. Aynı zamanda tamamen anlamaya, empatiye, sezgisel zekaya, duygusal ve ruhsal denetime dayalı olan mesleğimizde kişisel gediklerimizi onararak ve kısıtlayıcı inançlarımızın sabotajlarını azaltarak kendi psikolojik zindeliğimizi de koruyabiliriz. Aktif bir koç etkisini ve uyumlanma yeteneğini dengede tutabilmek için eğitimlere, mentorluk ve koçluk almaya yaşam boyu devam eder.


Koçluk mesleğine dair yetkinliklerinizi geliştirmek, eğitmenlik becerinizi ön plana çıkarmak ve kariyerinizi en doğru stratejik planla yürütmeniz için sourceNX hazırlıklarını tamamladı.

K

Koçluk Mesleği

Koçların Ustalık Yolu


Eğitim alan üyelerimizin iş bulmasına olanak tanıyarak mesleğimizin yaygınlaşması ve etik çerçevede icra edilmesine de destek veriyoruz. 20 kredili SourceNX sertifikası alan koçlarımız standardize kriterlere uygunluk kazanarak kariyer takip programımıza ve koçlar ekibimize dahil olabilmektedir. SourceNX de her 1 saat eğitim1 kredi karşılığına denk gelmektedir. Bunlarla birlikte üye koçlarımız arasında yapılan mentorluk gruplarında koçluk görüşmeleri deneyimlerinizi arttırmanız desteklenir. Profesyonel üye koçlarımızın da ünvanlanmaya giden süreçlerde mentorluk desteği almaları ve her adımda takipleri ünvanlı koçlarımız tarafından sağlanmaktadır.


Koçluk mesleğini birlikte koruyacak ve yücelteceğiz. Dayanışma ile, eğitim ile, gelişim ile, bütünlük ile...Eğitimlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin formu doldurun size ulaşalım