İşletme Koçlarımızla tanışın.

Patron Olmak sourceNX ile çok kolay!

İşletme koçluğu modelimiz ile mevcut potansiyelinizi geliştirmeniz, işletmenizi büyütmeniz ve çoğaltmanız mümkün.

Bütünsel yaklaşımla işletmenizin gücünü kapsamlı olarak artırıyoruz. Sağlıklı analizlerle doğru hedeflere ulaşmanız, işletmeniz de bilgi kişiliğini ve büyümenizi engelleyen unsurları ayıklayarak gelişimsel bir yola girmeniz, siz olmadan da işletmenizin işlevsel olmasını sağlayacak sistemi kurmanız için işletme koçluğu programımız ile size eşlik ediyoruz.

Hedeflerinize ulaşmanız, kontrollü olarak vizyonunuza ve misyonunuza odaklanmanızı sağlayan kurumunuzda eğitimlerimizle liderler koçluk programımızla yanınızdayız.


Etkili liderlik yaklaşımları, yepyeni stratejiler ve vizyon çalışmaları ile başarıya ULAŞMAK İÇİN YÖNETİCİ KOÇLARIMIZLA TANIŞIN

M

Kurumsal Mentorlük

Mutlu ve başarılı olmanız için yanınızdayız.


Kurumsal Mentorluk, iş hayatında üst düzey görevlerde bulunmuş, şirket yapılanmasını ve değişim süreçlerini yönetmiş, organizasyon kurma ve yönetme kabiliyeti olan, etkin iletişim yapabilen deneyimli kişilerin profesyonel yönetici koçluk yaklaşımı ile birlikte ilgili kurum içerisinde yöneticilere bilgi ve deneyim aktardığı uzun soluklu bir süreçtir. Bu çalışma sürecinde mentorun kariyerinde görev yaptığı pozisyonlar ve geçmiş tecrübesinin hizmet alanının üzerinde yarattığı güven ve uyum onun gelişmesine olumlu etki yapar ve şirketin kurumsal değerleri çerçevesinde etkin yönetici ve lider yetiştirilmesinde önemli rol oynar. Size bağlı olan ekipleri etkili liderlik yaklaşımları, yepyeni stratejiler ve vizyon çalışmaları ile başarıya taşıyın. Yönetici Koçluğu alarak gücünüze güç katın, engelleri aşın, hedeflerinize hızla ulaşın! Unutmayın; hayatına hakim, yetkinliklerinin ve gelişimsel hedeflerinin farkında olan yöneticiler mutlu ve başarılı olur. Mutlu ve başarılı olmanız için yanınızdayız.


Güçlü Takımlar Yaratarak
kurumunuzun başarısını devamlı kılalım.


Takım, karşılıklı ilişkilerden oluşan dinamik bir sistemdir. Takım koçluğu ise yüksek performanslı etkin takımların oluşumuna ve sürekliliğine destek olan bir süreçtir. Takım koçluğunda bireyler yerine, takımın bütününe odaklanılır. Takım koçluğu ile takım üyelerinin katılımını ve uyumunu artırarak takım içinde maksimum sinerjinin sağlanması desteklenir. Takımın gücü, farklı özellik ve tecrübeye sahip bireyleri bir araya getirip, üretken sinerji yardımıyla sıra dışı sonuçlar yaratmasında yatar. Bu çalışmalar sonucunda oluşan güçlü takımların varlığı, kurumların başarısını devamlı kılmaktadır. Sistemik bakan, pozitif psikolojiyi yakalayan, sinerjisi yüksek, güçlü satış stratejilerine hâkim ve etkili iletişim hedeflerinizi gerçekleştiren iş gücüne sahip takımlar için yanınızdayız.


Ekibinize bu gelişim ödülünü vererek gücünüzü ve hedeflerinizi garantiye almanız için yanınızdayız.

Tanışmak ve Görüş Almak İçin formu doldurun size ulaşalım