Demet CANİKLİ aldığı eğitimler, bilgi ve donanımı ile emlak sektöründe de;

güvenilir, vizyoner; fayda sağlayan ve paranıza değer kazandıran;

Türkiye’den Amerika’ya uzanan geniş satış ağı ile siz değerli müşterilerine ışık olmayı hedeflemektedir. Gayrimenkul konusundaki tüm eğitimleri tam kapsamlı olarak almış ardından sınav ve mülakatlarını tamamlayarak Devlet Onaylı Sorumlu Emlak Danışmanı Seviye-5 Mesleki Yeterlilik Belgesini almıştır. Amerika/Miami Beach/ Florida’da yatırım fırsatlarını Türkiye’de duyurmak misyonları arasındadır.

Devamı İçin...

 
 

SourceNX topluluğu insanların gelişimi, anlam arayışı ve mutluluk hedeflerine ulaşmaları için kurulmuştur. Bu hususlarda bir insan için gayrimenkulünün önemi ve anlamının farkındalığıyla titiz ve çok yönlü danışmanlık hizmetlerimizle yanınızdayız.
Benden bize, bizden hepimize dönüşmek için çıktığımız bu yolda; gayrimenkul/yatırım fırsatlarını değerlendirmek ve profesyonel destek almak isteyen tüm müşterilerimizle yolumuza omuz omuza devam ediyoruz.

Devamı İçin...

s🌎urceNX olarak sizlere destek sunduğumuz çalışma programlarımız

1

GAYRİMENKUL (EV, ARSA, TİCARİ, DÜKKAN VB.) YATIRIM/ ANA PARA KATLAMA FAALİYETLERİMİZ

2

GAYRİMENKUL YENİ PROJELER YATIRIM FAALİYETLERİMİZ

3

GAYRİMENKUL ALIM FAALİYETLERİMİZ

4

GAYRİMENKULUNÜ SATIŞ FAALİYETLERİMİZ

5

GAYRİMENKUL KİRALAMA FAALİYETLERİMİZ

6

GAYRİMENKUL SEKTÖRÜNE YÖNELİK KURUMSAL GELİŞİM EĞİTİMLERİ, KOÇLUK VE MENTORLUK, EĞİTİM FAALİYETLERİMİZ


Stratejik Süreç Adımlarımız


Tanışma/Uyumlanma

Geçmişe Dönük Yatırım Verilerini Analiz Etmek

Şimdi ve Geleceğe Dair Gayrimenkul/Yatırım Hedefinde/Beklentilerde Netleşme

Araştırma, Yatırım-Pazarlama Stratejileri/Faaliyetleri

Sunum / Müzakere

Hedef Pazar ve Öngörülebilir Kazanç İçin Yol Seçme

Saha Analizleri

İşlemi Güvenle Sonlandırma

Sürdürülebilir Al-Sat Faaliyetleri Programlama


BODRUM’DA BİR GAYRİMENKUL/ YATIRIM SAHİBİ OLMAK İSTİYORUM

Türkiye’nin en güzel tatil ve yaşam merkezlerinden olan, Ege’nin İncisi Bodrum dört mevsim büyüleyici güzelliğini sergilemektedir. Bir çok insanın hayallerinde, şiirlerde ve gelecek planlarında Bodrum’a yerleşmek vardır. Herkesi büyüleyerek kendisine çeken bu muhteşem şehir çok talep gördüğü için aldığınız gayrimenkul ne olursa olsun size kazanç getirmektedir. Hem yaşamak, tatil yapmak , kiralamak vb. amaçlarınıza hem de al-sat, yatırım amaçlarınıza uygun olan piyasası aktif bir bölgedir. Bu nedenle bizler danışanlarımızın ihtiyaçlarını hızla belirleyip detaylı bir araştırma sonucunda tekliflerimizi sunarız. Bu noktada müşterilerimizle uyumlanmamız ve hızlı hareket etmemiz önemlidir; çünkü her an satış olabilir ya da her an fiyatlarda güncelleme olabilir. İşte bu noktada riskleri yönetmek ve kısa sürede sizi kazanca geçirmek için senkronize olabilmemiz önemlidir. İşte bu nedenle biz alım satım hedefinden önce sizleri anlamak ve uyumlanarak; karşılıklı güven inşaa ederek ilerlemeye öncelik veririz. Bodrum’da gözde olan; Yalıkavak, Türkbükü, Gündoğan, Ortakent, Gümüşlük, Yalıçiftlik bölgelerinde gayrimenkul alım satım ve yeni projelerin yapımı faaliyetlerine ağırlık vermekteyiz. Bununla birlikte arsa, daire, farklı yatırımlar için Güvercinlik, Mumcular, Ören, Milas vb. bölgelerinde de sizlere fırsat sunan yatırım faaliyetleri yürütmekteyiz. Yatırım yeri, tutarı, süreci tamamen sizin ihtiyaç ve talepleriniz doğrultusunda programlanırken, bu noktada ihtiyacınız olan mentorluk ve bilgilendirme çalışmalarımızla aydınlanmanızı ve netleşmenizi kolaylaştırıyoruz. Eğer Bodrum’da bir gayrimenkul/yatırım isteğiniz varsa; farkedin, hayal edin, isteyin ve bize tarif edin. Sonrasında yatırım yolunuzu birlikte belirlemek ve hedefinize ulaşmak çok kolay olacak.

Bir an’ın bu kadar kıymetli olduğu ömrünüzde hayallerinizi ertelemeyin.

İletişim formunu doldurarak ya da mail atarak bizimle gayrimenkulle ilgili hayallerinizi, hedeflerinizi ve meraklarınızı paylaşınız, hemen iletişime geçelim.
 

ABD/MİAMİ BEACH/ FLORİDA ‘DA GAYRİMENKUL YATIRIMI YAPMAK, ABD VATANDAŞLIK- OTURUM HAKKI KAZANMAK YA DA DÜZENLİ DOLAR GELİRİ ELDE ETMEK İSTER MİSİNİZ?

Amerika/ Güney Florida ve çevresinde gayrimenkul hizmetleri sunarak sizin için en ideal yatırım fırsatlarını müzakere ederek karar vermenize yardımcı olmak için hem alım satım hem de kiralama faaliyetlerinize profesyonel danışmanlık desteği vermekten mutluluk duyuyoruz. Kıtalar arası yapacağınız yatırımın sizleri türlü meraklara bazen de kaygıya sevkettiğini biliyoruz ve anlıyoruz. Bizlerle iletişime girdiğinizde yatırım, oturum, kira getirisi vb. imkanlarını ve yasal prosedürlerde güvende olduğunuzu anladığınızda sizin için yatırım kaçınılmaz olacaktır. Bütçe analiziniz ve yatırım hedefleriniz sonucunda yaptığımız görüşmeler, analizler, araştırmalar sonucunda size yaptığımız detaylı sunumlar ve danışmanlık faaliyetleri sonucunda, en güvenli şekilde, hatta isteğinize bağlı olarak Amerika’ya gitmenize bile gerek kalmadan konsolosluk desteği alarak yatırımınızı gönlünüz rahat bir şekilde yapmanıza yardımcı oluyoruz. Dolar bazlı yatırımın ve dolar bazlı kira gelirinin getirdiği yüksek kazanç imkanlarının yanında E2 Vizesi ve Vatandaşlık koşulları edinmeniz için de sizinle stratejiler belirliyor ve hayallerinize kavuşmanızı hızlandırıyoruz. ABD yatırım avantajlarını sizlere Florida’da yer alan ortağımızla detaylı olarak sunmak ve tanışmaktan memnun oluruz. Lütfen bunun için iletişim formunu doldurarak ya da bilgi@sourcenx.com adresimize mail atarak iletişim talebinde bulununuz. Dünya Kocaman Bir Köy Diyor ve Barış İçinde Tüm Halkların Dilediği Ülkede Yaşama İmkanını Yakalanmasını Diliyoruz. Bu amaçla Türkiye’de yaşamak ve vatandaşlık hakkına sahip olmak isteyen yatırımcılara profesyonel ve güvenilir destek sunuyoruz. (bu bölüm çift dil olsa şahane olur) Farklı ülkelerden gelen misafirlerimiz için; denizi, havası ve büyüleyici doğası ile yatırım ve vatandaşlık imkanı sunan Muğla’da dilediğiniz yatırım faaliyetlerinizi yönlendirmek için ekibimizin sizin için planladığı; seyahat, karşılanma ve tur faaliyetlerinizden mutluluk duyacaksınız. Bu konuda sizi yetkilimizle tanıştırmamız ve hızla hedefinize ulaşmanızı kolaylaştırmamız için aşağıdaki iletişim formunu doldurunuz.


  GAYRİMENKUL SEKTÖRÜNE YÖNELİK KURUMSAL GELİŞİM EĞİTİMLERİ, KOÇLUK VE MENTORLUK, EĞİTİM FAALİYETLERİMİZLE SEKTÖRDE YER ALAN
  TÜM PAYDAŞLARIMIZLA İŞBİRLİĞİ YAPMAKTAN VE BİRLİKTE GELİŞMEKTEN MUTLULUK DUYUYORUZ.

  Gayrimenkul sektörü kurumsal gelişim ve eğitim çalışmalarına en çok önem verilen sektörler arasındadır. Bununla birlikte son zamanlarda danışmanlarına ve yöneticilerine bireysel mentorluk ve koçluk desteği sunan gayrimenkul şirketlerinin sayısı da hızla artmaktadır.
  Devamı İçin...

  Gayrimenkul şirketinizin check-up çalışmasını yaparak ihtiyaçlarınızı belirlememiz gelişiminiz için önemli bir adım olacaktır. Size destek olmak ve önünüzdeki engelleri aşmanıza klavuz olmak için bizi aramanızı bekliyoruz.

  Devamı İçin...